• Hydraulik Szczecin – Miejsce na Twoją reklamę

Instalacje miedziane

instalacje miedziane Szczecin

Instalacje z rur miedzianych

Rury miedziane są gwarancja wysokiej jakości i trwałości instalacji c.o. Praktycznie nie korodują, są energooszczędne i trwale. Można jeszcze spotkać instalacje z czasów przedwojennych, które nadal bardzo dobrze funkcjonują. Położenie instalacji z rur miedzianych wymaga z zasady pomocy specjalisty. Rury układa się w specjalnych otulinach termicznych, co pozwala na znaczne zniwelowanie strat ciepła.
trwałość i higiena, Miedz nie ulega utlenieniu przez otaczającą nas atmosferę ani korozji pod wpływem wody. Miedz ma działanie przeciwgnilne oddziaływując bakterio- i grzybobójczo. Dzięki temu miedziane instalacje hydrauliczne chronią nas przed wieloma chorobami, które woda niesie ze sobą do kuchni i łazienki. Trwałość miedzi rozciąga się na pokolenia. Instalacje miedziane  można łatwo demontować, przekształcać i zainstalować w innym miejscu. Miedz jest bardzo cennym surowcem wtórnym. Porównując estetyczny wygląd miedzi z jakimkolwiek innym materiałem, z którego wykonuje się rury, trzeba oddać jej pierwszeństwo, ponieważ prezentuje się z prawdziwa klasa. łatwością formowania i prostotą użycia.


instalacje miedziane SzczecinRury miedziane
maja bardzo gładką powierzchnię ograniczającą do minimum powstawanie osadów z wody. Miedz znana jest z odporności na korozje oraz niezawodności w utrzymaniu swobodnego przepływu wody.
Bezproblemowa obsługa Wykonać instalacje i zapomnieć o niej to właśnie powód, dla którego ten materiał jest użyty dla potrzeb współczesnego budownictwa, wykonującego instalacje podtynkowe.
Główne zastosowania miedzi określone normą europejską i poświadczone stosownymi certyfikatami: wewnętrzne instalacje wodociągowe, wewnętrzne instalacje centralnego ogrzewania i ogrzewania podłogowego, wewnętrzne instalacje gazowe.

Brak możliwości komentowania.